• Wizards of Boz HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Draisma, MarkTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broos, RoelTeamspeler
    Burger, NielsTeamspeler
    De Zwart, SvenTeamspeler
    Draisma, MarkTeamspeler
    Hage, StijnTeamspeler
    Hindriks, JeremyTeamspeler
    Molenaar, XanderTeamspeler
    Nijpels, TjebbeTeamspeler
    Schillemans, NoahTeamspeler
    Simjouw, MarcelTeamspeler
    Verbogt, BasTeamspeler
    Weerden, Merijn vanTeamspeler
    Woerkom, Dennis vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Zwijndrecht HS2 - Wizards of Boz HS115 - 26
  • Poulestanden Wizards of Boz HS1 ( 2e klasse Poule L )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwijndrecht HS21713042011148726
    2Wizards of Boz HS11512122819518625
    3The Hawks HS117100725514710820
    4Ridderkerk Rowdies HS115618156224-6813
    5Hellevoet Athletics HS1143011132249-1176
    6Spikes HS3162014121317-1964
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Wizards of Boz HS1

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    18,73

    gemiddeld aantal
    runs voor per wedstrijd

    6,33

    gemiddeld aantal
    runs tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd