• Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Backer, MirjamTeamspeler
    Backer, SuzanneTeamspeler
    Bruijn, Elvira deTeamspeler
    Geerards, EvaTeamspeler
    Gorsel, Imke vanTeamspeler
    Hindriks, BrandyTeamspeler
    Houba, NicoleTeamspeler
    Janssens, LauraTeamspeler
    Koetsenruyter, RomyTeamspeler
    Luykx, AnoukTeamspeler
    Neeter, LieselotteTeamspeler
    Nieuwmeijer, DanaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 19:30Rascals DS2 - Wizards of Boz DS1Sportpark Oldegaarde
    3 okt. 13:30Batters DS1 - Wizards of Boz DS1Sportpark De Boshoek
    9 okt. 18:00Wizards of Boz DS1 - Stags DS1Sportpark De Staakberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Wizards of Boz DS1 - Ridderkerk Rowdies DS18 - 17
  • Poulestanden Wizards of Boz DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Islanders DS1972092395316
    2Stags DS11163292682415
    3Hellevoet Athletics DS11162392741814
    4Ridderkerk Rowdies DS11052389701912
    5Wizards of Boz DS19324828028
    6Euro Stars DS41031691109-187
    7Rascals DS28305706196
    8Batters DS110001043150-1070
  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rascals DS2

    VS

    Wizards of Boz DS1

    01 oktober 202119:30 uur
    Sportpark Oldegaarde 2 - Softbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Wizards of Boz DS1

    Fastpitch Softbal Senioren Dames

    9,11

    gemiddeld aantal
    runs voor per wedstrijd

    8,89

    gemiddeld aantal
    runs tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd